Akumulatory Chełm

Kontakt ul. Kolejowa 5
22-100 Chełm
tel.: +48 797 91 00 91
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 17:00
Email: kontakt@akumulatorychelm.pl
Asortyment Akumulatory samochodowe , Akumulatory motocyklowe Akumulatory głębokiego rozładowania , Akumulatory do Łodzi Kampera , Akumulatory żelowe - AGM Akumulatory 4x4 - Offroad , Akumulatory Optima , Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających , Akumulatory do podnośników koszowych, platformowych , Akumulatory do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , Akumulatory do kosiarek-traktorków ogrodowych , Akumulatory ciężarowe , Akumulator rolniczy, Akumulatory do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów, Serwis klimatyzacji
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Dodane 2018-05-10 19:10:09

Opis

Akumulatory Chelm

 

Centrum Akumulatorów i Klimatyzacji Andrzej Marcinkowski, dzięki współpracy z Dostawcy Prądu - Akumulatory Chełm, posiadają w swojej ciągłej sprzedaży szeroką gamę najnowocześniejszych akumulatorów, prostowników, boosterów i testerów do mierzenie napięcia.

Dziedzina, w której od lat specjalizuje się firma Akumulatory Chełm,  umiejętności i wiedza naszych pracowników, pozwalają rozwiązać każdy problem z akumulatorem i instalacją elektryczną w samochodzie. Jesteśmy firmą, dla której liczą się dobre relacje z klientem i jego zadowolenie ze współpracy z nami. Do zakresu naszych bezpłatnych usług należy zamontowanie w pojeździe zakupionego akumulatora i sprawdzenie przy okazji całej instalacji w samochodzie. Możesz także skorzystać z naszej pomocy w sytuacji, kiedy Twój akumulator (zakupiony w dowolnym miejscu) wykazuje nieprawidłowe zachowania lub problemy z ładowaniem.

Oferta akumulatorów, jaką prezentujemy to akumulatory samochodowe Chełm najbardziej popularnych marek z całego świata, a wśród nich takie jak Tuborg, Exide, czy Victron Energy. Posiadamy także akumulatory motocyklowe Chełm, jak też akumulatory do łodzi, kamperów, podnośników i maszyn rolniczych. To właśnie u nas możesz nabyć dobre i tanie akumulatory Chełm.

Akumulatory samochodowe Chełm wymagają znajomości zasad ekonomicznego i optymalnego użytkowania. Aby poznać zasady działania i najważniejsze wskazówki dotyczące eksploatacji akumulatorów, warto zapoznać się z poradami naszych ekspertów - albo bezpośrednio w sklepie akumulatory Chełm, albo na stronach internetowych powiązanych z naszą firmą.

Skupiając się  właśnie konkretnie na akumulatorach, staramy się podchodzić do tematu profesjonalnie i wyposażamy naszych klientów w najlepszy i najbezpieczniejszy sprzęt związany z pracą akumulatora. Mamy prostowniki, nowoczesne, automatyczne ładowarki, urządzenie rozruchowe, dzięki którym nie utkniesz podczas podróży oraz przetwornice napięcia z 12V na 24V. Akumulatory Chełm to profesjonalny sprzęt i profesjonalni ludzie w jednym miejscu!

Serwis klimatyzacji Chełm

Ponadto posiadamy specjalistyczne urządzenia do kompleksowego serwisu klimatyzacji. Oferujemy sprawdzanie szczelności układu klimatyzacji, oczyszczanie układu klimatyzacji, napełnienie układu nowym czynnikiem ( R134A lub 1234yf).

Dlaczego warto wybrać Akumulatory Chełm?

Ponad 15 letnie bogate doświadczenie w branży akumulatorowej i ponad 10 letnie w serwisie klimatyzacji, sprawia, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie co przekłada się na wykonywanie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych technologii i najwyżej jakości materiałów.

 

 

jestem na allegro

 

Lokalizacja

Chełm , Lubelskie
Kolejowa 5
Współrzędne geograficzne: (51.137971, 23.4780829)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 29
Wyświetlony: 14207
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743