prostowniki

Akumulatory Warszawa Wawer

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
www ---
Dodane 2020-01-15 22:15:42

Opis

Nasza firma działa od początku lat 90. Od tego czasu nieprzerwanie rozwijamy się, powiększając ofertę oraz zwiększając liczbę swoich oddziałów: placówki (w sumie jest ich 11) znaleźć można na terenie trzech województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i łódzkiego. Taka ekspansja oraz poszerzanie naszej oferty sprawia, że możemy spełnić oczekiwania klientów, którzy nie tylko różnią się oczekiwaniami dotyczącymi wymagań sprzętowych konkretnych produktów, ale też różniących się miejscem zamieszkania. Osoby ze stolicy i okolic serdecznie zapraszamy do oddziału znajdującego się w Warszawie.

Akumulatory Warszawa Wawer - sprzedaż hurtowa i detaliczna

W warszawskim oddziale czeka na Państwa sztab profesjonalnych pracowników, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Śledzimy nowości branżowe oraz doskonale orientujemy się w temacie eksploatacji akumulatorów. Chętnie wysłuchamy Państwa oczekiwań i sprawnie pomożemy dobrać najlepszą ofertę.

Wśród naszych produktów znajdą Państwo różnego rodzaju akumulatory (rozruchowe, motocyklowe, AGM, żelowe), prostowniki, baterie trakcyjne i wiele innych. Udane zakupy zrobią u nas zarówno właściciele samochodów osobowych i ciężarowych, jak też posiadacze skuterów i quadów. Aby zapewnić państwu jak najdłuższe funkcjonowanie akumulatorów, proponujemy również specjalne urządzenia, które służą usprawnianiu ich pracy. Śledzimy branżowe newsy i starannie dobieramy oferowane przez nas technologie. Wszystko po to, żeby móc zaproponować Państwo sprawdzone urządzenia. Jednym z nich są zajmujące niewiele miejsca ładowarki, które pozwalają w pełni naładować akumulator oraz podtrzymują wartość napięcia również po naładowaniu akumulatora, co przedłuża jego żywotność. Właśnie na tego typu rozwiązania stawiamy: funkcjonalne i nowoczesne.

Indywidualne traktowanie klienta oraz nieprzerwany rozwój to nasz sposób na sukces

Dzięki pracy i ambicji udało się nam zbudować pokaźną sieć dystrybucji hurtowej, rozciągającą się na całą Polskę oraz wykraczającą dalej, do takich krajów Unii Europejskiej, jak Czechy, Holandia, Anglia i Niemcy. Nadal jednak bardzo ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z klientami detalicznymi w naszych siedzibach, m.in. w Warszawie. To, co robimy na co dzień, to nie tylko praca zawodowa; to również źródło naszej satysfakcji.

Radością napawa nas możliwość połączenia naszej działalności z pomocą innym, dlatego dołączyliśmy się do akcji zorganizowanej przez fundację PCPM "Energia dla Afryki", dzięki której nasze akumulatory trafiły do Etiopii. Dumą natomiast napawają nas kolejne sukcesy, w poczet których zaliczyć możemy wprowadzenie na rynek naszych własnych, autorskich akumulatorów; z przyjemnością obserwujemy, jak marka VOLT Batterien doceniana jest przez coraz większą liczbę klientów i zdobywa ich zaufanie. Codzienną radość i satysfakcję daje nam również dzielenie się wiedzą, doradzanie, informowanie, jak długo cieszyć się sprawnymi akumulatorami, prostownikami oraz pozostałym sprzętem z naszej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia nas w siedzibie Akumulatory Warszawa Wawer, gdzie chętnie podzielimy się tymi cennymi informacjami i zapewnimy profesjonalne doradztwo.

 

 

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Współrzędne geograficzne: (52.21013997986587, 21.09000095350379)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 105
Wyświetlony: 5719
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743