prostowniki

Akumulatory Pruszków | AKBA

Kontakt Łączniczek AK 1
05-800 Pruszków
tel. 609 208 808
pruszkow@akba.pl
Godziny otwarcia Poniedziałek - piątek 09:00–17:00 | Sobota 09:00 - 13:00
Asortyment Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook
Sprawdź opinie na Google Maps g.page/akba-akumulatory-pruszkow?share
Kup online sklep.akba.pl
www akba.pl
Dodane 2020-01-16 13:35:18

Opis

Sklep z akumulatorami Pruszków

 

Firma AKBA tradycjami sięga 1991 roku, zaś samo doświadczenie założyciela lat 80, dlatego doskonale potrafimy zadbać o potrzeby naszych klientów. Wychodząc im naprzeciw, powstał nasz oddział w Pruszkowie, w którym proponujemy Państwu ofertę najlepszych, atrakcyjnych cenowo akumulatorów oraz prostowników i urządzeń wspomagających rozruch zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką firmy oraz atrakcyjną propozycją obejmującą prostowniki i akumulatory Pruszków.

Akumulatory Pruszków - pewne miejsce na zakup

Stale rosnąca sieć oddziałów firmy AKBA pozwala na dotarcie z profesjonalną ofertą do wielu klientów. Dzięki ofercie hurtowej oraz dziale e-commerce zakres sprzedaży akumulatorów oraz prostowników z oferty stale się powiększa. Nasze akumulatory Pruszków proponowane są wraz z kompleksową, fachową obsługą profesjonalnych sprzedawców. Dbamy również o środowisko, prowadząc kompleksową zbiórkę zużytych akumulatorów. To nie tylko przyjęcie dostarczonego przez klienta akumulatora, ale także odbiór zużytych akumulatorów własnymi środkami transportu, pojemniki na zużyte akumulatory czy konkurencyjna cena skupu złomu akumulatorowego. Proponujemy również okresowe promocje na produkty, dzięki którym istnieje możliwość zakupu w jeszcze lepszych cenach.

Szeroki wybór i fachowe doradztwo - Akumulatory Pruszków w firmie AKBA

Produkty proponowane w punkcie akumulatory Pruszków to sprawdzone modele przeznaczone do samochodów, motocykli, a także innych pojazdów i urządzeń wymagających zasilania bateryjnego o określonych parametrach. Akumulatory Pruszków to modele:

  • tradycyjne rozruchowe,
  • motocyklowe,
  • typu AGM,
  • żelowe,
  • baterie trakcyjne.

Oferujemy Państwu jedynie sprawdzone marki, które mają doskonały stosunek jakości do ceny. Oprócz światowych marek takich jak Varta, Centra, Exide, BPower czy Optima proponujemy również naszą markę własną, Volt Baterrien. To seria akumulatorów powstałych na bazie wieloletnich doświadczeń i znajomości potrzeb klientów, przy współpracy z najlepszymi specjalistami. Obok nich w ofercie punktu z akumulatorami w Pruszkowie znaleźć można duży wybór prostowników, w tym również modeli ze wspomaganiem rozruchu, a także zaawansowanych i wygodnych w użytkowaniu ładowarek automatycznych. Doświadczona kadra służy w wyborze i zakupie w pełni profesjonalną pomocą.

Jak do nas trafić?

Oddział naszej firmy mieści się w Pruszkowie przy ulicy Łączniczek Armii Krajowej 1, w wolnostojącym budynku tuż przy Rondzie Solidarności. Wjazd na teren obiektu z wygodnym parkingiem możliwy jest od strony ulicy Łączniczek AK. Punkt jest otwarty do Państwa dyspozycji od godziny 9 do 17 od poniedziałku do piątku, zaś w soboty od 9 do 13. Można również w razie pytań kontaktować się telefonicznie pod numerem 609 208 808 lub z centralą firmy dzwoniąc na numer stacjonarny 46 865 45 95. Umożliwiamy także zadanie pytania online z użyciem intuicyjnego formularza. Zapraszamy do kontaktu i wizyty, służymy fachową pomocą, bogatą ofertą produktów i atrakcyjnymi cenami.

 

 

 

 

Lokalizacja

Pruszków, Mazowieckie
Łączniczek AK 1
Współrzędne geograficzne: (52.17295448928405, 20.80317227973891)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 107
Wyświetlony: 5522
Wygasa: 2025-02-08 15:23:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743