Akumulatory Gdynia | Uruchom.com

Kontakt ul. Działdowska 2
81-208 Gdynia
Godziny otwarcia Pon.-Pt. 9:00:-17:00
Sobota 10:00 - 15:00
Asortyment Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps https://goo.gl/maps/xhL9FCAUf4Q75jPLA
Dodane 2019-01-31 22:35:05

Opis

Jest firmą z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży akumulatorów, specjalizującą się w sprzedaży, zarówno detalicznej jak i hurtowej, akumulatorów oraz prostowników. Zaczynaliśmy od jednego punku w Warszawie przy ulicy 17 stycznia. Obecnie Uruchom.com to dwa sklepy w Warszawie (Włochy, Bemowo), jeden w Opolu i jeden w Krakowie. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję na rynku akumulatorów w Polsce. Nie tylko sprzedajemy, ale również ładujemy i sprawdzamy baterie naszych klientów. W każdym oddziale prowadzimy bezpłatną diagnostykę oraz bezpłatnie montujemy zakupione u nas akumulatory. Specjalizujemy się również w kodowaniu akumulatorów w systemach start-stop, które z każdym rokiem zyskują na popularności.

Akumulatory Gdynia

Gdzie kupić akumulator Gdynia? Nie polecamy kupowania akumulatorów w marketach, gdzie nie wiadomo w jakich warunkach były przechowywane akumulatory Gdynia. Akumulator powinien być składowany przy zapewnieniu odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza. Specjalistyczne sklepy dbają o to zdecydowanie lepiej niż market. Niezbyt dobrym rozwiązaniem jest też kupowanie akumulatora na stacji benzynowej. Marża będzie tam na pewno wygórowana, jak za każde produkty na stacjach, a co idzie na wysoką ceną - akumulatory Gdynia ze stacji zapewne nie sprzedają się zbyt szybko, więc prawdopodobnie ich czas przechowywania był długi, co wpływa na niekorzyść baterii.

Wracając do pytania - gdzie kupić akumulator Gdynia, zachęcamy do odwiedzin w naszym sklepie. Poznając warunki sprzedaży i dodatkowe usługi jakie oferowane są przez naszych fachowców, z pewnością nabierzesz przekonania do naszej oferty. Sprzedajemy akumulatory Gdynia, prostowniki i ładowarki oraz urządzenia rozruchowe, a więc wszystko, co pomoże na kłopoty z akumulatorem, które mogą nastąpić na przykład w niskich temperaturach.

Serdecznie zapraszamy do nas!

Lokalizacja

Gdynia, Pomorskie
ul. Działdowska 2

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 40
Wyświetlony: 4789
Wygasa: 2025-02-08 01:00:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743